Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » İnce Altın Yüzükler

İnce Altın Yüzükler

ince altin yuzukler 1 İnce Altın YüzüklerKadınlara atfedilen kimi iltifatlar, kendisini kadınlara özel olan tasarımlarda da gösterir. Örneğin ”zariflik” çoğu zaman için kadınlara kullanılan bir iltifattır. Bu zarifliği son zamanlarda kadınlara özel yüzük takısında ince altın yüzük modellerde görmekteyiz.

ince altin yuzuk 2 53x53 İnce Altın Yüzükler İnce altın yüzük modellere zarif kelimesiyle anılmasının nedeni; gözü yormayan,gösterişten uzak ama aynı zamanda tüm inceliğiyle dikkat çeken tasarımlar olmasıdır. İnce altın yüzük modellerde özellikle klasik sarı altın modeller daha bir ön plandadır. Çünkü altın sarısı bu zarifliği ve inceliği daha şık göstermektedir.İnce altın yüzük modellerin iki veya üç parmakta yanyana kullanımının yanı sıra geniş olval altın yüzüklerde de kullanımı yaygındır. İnce altın yüzük modellerde sadece yüzük halkasından oluşan tasarımların yanı sıra figürlü olanlar da mevcuttur.

İnce altın yüzüklerin kullanımı ünlü isimler tarafından da sık tercih edilmektedir. Tuba Büyüksütün ve Sinem Kobal gibi.

İnce altın yüzüklerde eklem modelleri es geçmemek gerekir.Bilindiği gibi oldukça popüler olan eklem yüzük trendi her yerde. Bu model yüzükler hemen hemen her kıyafet uyumlu olarak kullanılabilirler. Çünkü zarif ve sade bir tasarımdan meydana geldikleri için uyumu kolaylıkla sağlayabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


× 3 = onsekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>