Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » İngiltere’de Yılbaşı Hediyesi Altın Bisiklet

İngiltere’de Yılbaşı Hediyesi Altın Bisiklet

ingilterede yilbasi hediyesi altin bisiklet 620x413 İngilterede Yılbaşı Hediyesi Altın BisikletAltın madeni kullanıldığı her tasarıma gerek ün açısından gerekse de maddi açıdan büyük katkı sağlamaktadır. İnsanoğlu altını, yıllardır altın takılarda görmeye ve altını bu şekilde hayatına dahil etmeye alışkındır. Fakat zamanla altın birçok farklı aksesuarda ve tasarımda kendisini göstermeye başladı. Altın kaplama telefonlar, tesbihler, banyolar gibi.

Altın kaplama tasarımlarının son örneği ise İngiltere’de yılbaşı hediyesi olarak üretilen 24 ayar altın kaplama bisiklettir. İngiliz bir şirket tarafından tasarlanan altın bisikletin fiyatı ise 907 bin TL olarak bilinmektedir. Altın bisiklet sahip olduğu bu fiyat ile birçok lüks araba markasından daha pahalı olduğunu ortaya koydu. Altın madeninin herhangi bir tasarıma kattığı değeri bu örnekte görmek mümkündür.

Yılbaşı hediye çılgınlığı her yıl artarak devam eden bir alışveriş eğlencesi. İnsanlar sevdiklerini daha bir mutlu edebilmek adına yılbaşında hediye alırlar. Her yılbaşında farklı bir hediye seçeneği olması için adeta didinip dururlar. İşte bu noktada kişilere özel tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Birçok tasarımcı daha özel daha farklı hediye sunumları için sürekli çalışır. Tasarımcının amacı hediye alanlara yardımcı olmaktır bu yüzden bu doğrultuda tasarımlar ortaya koyarlar. Yukarıda değindiğimiz altın bisiklet tasarımı bunun en güzel örneğini teşkil etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dokuz × 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>