Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » İstanbul Jewelry Show kapılarını aralıyor

İstanbul Jewelry Show kapılarını aralıyor

taki kullanirken alerjiye dikkat İstanbul Jewelry Show kapılarını aralıyor

Kuyumculuk ve saat sektörü, yeni iş birliklerine sahne olması beklenen 42. İstanbul Jewelry Show’da bir araya gelecek. 10-13 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da düzenlenecek olan fuara Türkiye’den ve yurtdışından bini aşkın şirketin katılım göstermesi bekleniyor.

Sektörel gelişmeler ve mücevher modasının ziyaretçilere sunulacağı Jewelry Show Fuarı’na uluslararası çapta katılımcı gelmesi bekleniyor. Fuara dünyanın dört bir yanından alım heyetlerinin ziyaretçi olması bekleniyor.

Kuyumculuk alanındaki yeni ürünler bu fuarda alıcılarla buluşturulacak. Sektör oyuncularının 2016 yılına özel koleksiyonlarını sergileyecekleri fuar, kuyumculuk alanındaki yenliklerin aktarıldığı platform olacak.

Saat sektörü de Jewelry Fuarı’nda yerini alacak. 2016 yılının en orijinal saat modellerinin de tanıtılacağı fuarı binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 2016 mücevher modasının öne çıkan parçaları

Jewelry Fuarı’nda sıklıkla karşımıza çıkmasını beklediğimiz takılara yazımızda yer vermek istedik.

Pırlanta rüzgarı bu yıl da tüm hızıyla esmeye devam ediyor. Neredeyse bir servet değerinde olan pırlantalardan tutun da daha naif modellere değin geniş bir yelpazede ürün seçeneğine ulaşmak mümkün.

Özellikle sarı renkte altın mücevher modası bu yıla hakim olacak gibi görünmekte. Özellikle bileklik ve kolyelerde sarı altın daha ağırlık kazanmış durumda.

Diğer trendlere değinilmesi gerekirse en öne çıkan modeller tabiattan ilham alan takılar denilebilir. Kolyelerden tutun da bilekliklere hatta broşlara kadar farklı ürünlerde çiçekli modeller öne çıkmakta.

Sonsuzluk figürü ise görsellik açısından dikkat çekici olmakla beraber, taşıdığı anlamla da trend bir model. Bu figür hislerinize adeta tercüman olarak, “Sevgimiz sonsuz” veya “Sonsuza dek kalbimdesin” mesajlarını iletiyor.

Kelebek modeli ise yüzükten kolyeye küpeden bilekliğe hemen tüm takılarda yer edinmiş durumda. Doğadan esinlenilerek tasarlanmış kelebekli takılar genellikle renkli pırlanta taşlarla bezenerek sunuluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


× 2 = on

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>