Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » İstanbul Temalı Altın Kolye Uçları

İstanbul Temalı Altın Kolye Uçları

İstanbul içinde barındırdığı tarihi yapılar ile adeta bir kültür şehridir. İstanbul’un silüetini yansıtan bu yapıların görüntüsüne kapılmamak mümkün değil. Özellikle Boğaziçi Köprüsü, Kız Kulesi ve Galata Kulesi ünlü yapıların başında gelmektedir. Öyle ki birçok süs eşyasında ve takı aksesuarlarında, bu yapıların görüntüsü kullanılır. Takı dünyasında özellikle altın kolye ucu olarak bu yapıları görmek mümkündür.

Galata Kulesi Kolye

Eşsiz İstanbul manzarası ve tarihi yapısıyla büyük ilgi gören; Galata Kulesi’nin ihtişamını ve ışıltısını bu kolye ile her an yanınızda hissedeceksiniz. Zirkon taşları ile şık bir tasarıma sahip bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Boğaziçi Köprüsü Kolye

Akşamları rengarenk ışıkları ile bir anda ilgileri üzerine çeken boğaziçi köprüsünü altının ışıltısıyla boynunuzda taşımaya ne dersiniz. Yine zirkon taşlarının eşlik ettiği bu kolyeyi de çok seveceksiniz.

Kız Kulesi

İstanbul’un bir başka özel ve güzel silüetlerinden birisi de Kız Kulesi’dir. Tarihi hakkındaki rivayetlerin yan sıra görüntüsüyle de oldukça göz önünde olan bir yapıdır. Zirkon taşları ve 14 ayar altın yapımı özelliğiyle vazgeçemeyeceğiniz bir kolye olacaktır.

Sizler de bir İstanbul aşığı iseniz; 14 ayar altın yapımı, zirkon taşlı bu kolyeleri koleksiyonunuza katabilirsiniz.

ist İstanbul Temalı Altın Kolye Uçları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dokuz + = 14

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>