Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Kalbinizin Anahtarı!

Kalbinizin Anahtarı!

anahtar Kalbinizin Anahtarı!

Anahtar kolyeler, taşıdığı anlam ve simge ile sevdiğinize verilecek ideal hediye seçeneklerinden biri. Şık ve romantik bir duruşa sahip anahtar kolyeler, sevdiğinize olan aşkınızın ne kadar güçlü olduğunun göstergesi. Anahtar ve kalp motiflerinin bütünleştirildiği anahtar kolye ile sevginizin gücünü yansıtabilirsiniz. Özellikle şirin görünümüyle dikkat çeken anahtar kolyeler romantizmi çağrıştırıyor. Sevginizi daima kalbinizde sakladığınızın bir simgesi haline gelen anahtar kolyeler, yine anahtar motifli bilekliklerle kombin ediliyor.

Beyaz, sarı ve pembe altın renklerinin öne çıktığı anahtar kolyeler, kişinin tercihine göre seçilebiliyor. Pembe anahtar kolye ve bileklik modellerinin büyük beğeni topladığını belirtmek isteriz. Özellikle genç hanımlara hediye verirken pembe altın modelleri daha da öne çıkıyor.

key Kalbinizin Anahtarı!

Kalp üzerine anahtar eklenerek üretilen modeller de artık çok büyük ilgi görüyor. Kalp motifini andıran anahtar modelinin büyük beğeni topladığı günümüzde, pırlanta taşlı anahtar kolye seçenekleri de dikkat çekiyor.Pırlantanın zarafetiyle daha da göz alıcı hale gelen anahtar kolyeler, şık ve bir o kadar da sevimli görünüyor. Sevgililer günü, 14 Şubat ya da tanışma yıldönümü için anlamlı bir hediye olan anahtar kolyeler aşkını her zaman hissetmek isteyenlerin beğenisini topluyor. Takı modasının her dönem değiştiği görülürken, anahtar kolyeler aşkını anlatmak isteyenler için her dönem vazgeçilmez oluyor.

Anahtar motifi ayrıca çiçek, kalp, nazar boncuğu, kar tanesi gibi farklı desenlerle birleştirilerek, çok daha farklı bir form oluşturuluyor. Şanş kolyesi olarak da adlandırılan bu kolyeler şu günlerde oldukça moda.

Aşkını anlatmak isteyenlerin tercihi artık anahtar kolye! Siz de aşkınızı sevdiğinize anlatmak için anahtar kolyeleri tercih edebilir, sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


altı − 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>