Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Kalp Atışı Altın Alyans Yüzük

Kalp Atışı Altın Alyans Yüzük

kalp atisi altin alyans yuzuk 1 620x465 Kalp Atışı Altın Alyans YüzükAlyans yüzükler evliliğe dair atılan ilk adımın tanıkları oldukları için çiftler için ayrıca bir öneme sahiptirler. Her çiftin kendilerine özel olmasını istediği alyans modeller vardır. Bu yüzden düğün alışverişinde üzerine en çok düşülen konu alyans seçimidir.

Evlilik hazırlıkları içerisinde olan çiftler için bu yazımızda kalp atışı altın alyans yüzük modellerinden bahsedeceğiz. Bu alyanslarda yüzük halkasının üzerinde kalp ritmini simgeleyen işaretler kullanılır. Kalp atışı altın alyans yüzüklerde sarı ve beyaz altın modelleri yanı sıra siyah olan modellerde görebilirsiniz. Bazı modellerde kalp atışına minik kalp figürleri de eşlik etmektedir.

Yeryüzünde aşkın tarif edilmesinde veya aşkın gösteriliş şeklinde kalp figürü kullanılır. Mücevheratta ve evlilik yüzüklerinde de kendisini bu şekilde göstermektedir.

Evliliğinizin sembolü olarak tercih edeceğiniz alyans yüzüklerin farklı bir modelde olmasını istiyor iseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz. Klasik alyanslardan daha sıradışı ve ilginç durmaktadır. Her yıl değişen trendler evlilik dünyasını da etkisi altına almaktadır. Bu yüzden yıldan yıla değişen alyans yüzük modasında da kalp atışı altın alyans yüzük modelleri gibi farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Aşkınızın simgesini sizler de bu gibi özel tasarımlarla yanınızda taşıyın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


altı − = 2

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>