Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Küpe Modelleri » Kartanesi Altın Küpe Modelleri

Kartanesi Altın Küpe Modelleri

altın kar tanesi kupe modelleri  Kartanesi Altın Küpe ModelleriBazı özel günlerin kendine özel hediyeleri vardır. Sevgililer gününde sevgili adayları birbirlerine daha çok çikolata, çiçek, parfüm gibi hediye alırken, doğum günlerinde daha kişisel hediyelere yönelirler. Peki yaklaşan yılbaşında sevdikleriniz için ne gibi hediyeler alabilirsiniz?

Yılbaşı ile özdeşleşmiş bir takım tema ve aksesuarlar vardır. Noel baba, çam ağacı, kartanesi, nar gibi daha birçoğu. Bu temalardan özellikle kartanesi mücevheratta kolye, küpe ve yüzükte kullanılır. Kar taneli tasarımlar fazlaca tercih edilir. Mücevher takılarında kullanılan kar tanesinin anlamı ise oldukça özeldir. Bilimsel verilere göre; yeryüzüne düşen her bir kar tanesi eşsizdir ve bir benzeri daha yoktur. Her ne kadar görünüşleri birbirine benzese dahi aslında her bir kar tanesi eşsizdir. Doğanın yeryüzüne sunduğu bu mucizeliği mücevher dünyası da tasarımlarıyla hayat vermektedir. Kolyelerde, bilekiklerde, küpelerde, yüzüklerde kullanılan kar tanesi figürü ortaya farklı tasarımlar çıkarmaktadır. Bu tasarımlardan bir tanesi de kar tanesi altın küpe modelleridir. Beyaz ve sarı altın modellerinin yanı sıra taşlı ve taşsız modelleri de bulunmaktadır.

Bu yılbaşında sevdiklerinize kar tanesi altın küpe hediye edebilirsiniz. Hediyeniz hem yılbaşı temasına uygun olacak hem de sevdikleriniz tarafından uzun süre kullanılabilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ 8 = oniki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>