Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Kolyeler İle Kurduğumuz Bağ

Kolyeler İle Kurduğumuz Bağ

38954 Layered Chain Necklaces Kolyeler İle Kurduğumuz Bağ

Bizleri yansıttığını düşündüğümüz aksesuarları kullanmaktan büyük mutluluk duyarız. Bu aksesuar bir kıyafet olabileceği gibi bir takı da olabilmektedir. Kimi yüzük ve kolye gibi takılarından kimisi de saat aksesuarından asla vazgeçemedeğini ve onları kullanmadığı taktirde kendini eksik hissettiğini dile getirir.

Kişiden kişiye göre değişen bu alışkanlık aslında aksesuar çeşitliliğinde kendisini gösterir. Örneğin altın kolye aksesuarından yola çıkacak olursak; dini kolye takılar, kişisel isim kolye takılar, kalp,nazar göz, melek, kelebek figürlü kolye takılar gibi sayısız model bulunur. Altın kolyelerdeki bu çeşitlilik takı kullanmayı sevenler için artı bir seçenek sunmaktadır. Altın kolye modellerindeki bu çeşitlilik her stili ve tarza sahip insana hitap etmektedir.

Dini takılar kullanmayı sevenler Fatma Ana Eli, vav, madalyon dua altın kolyeleri, kişisel takı kullanmayı sevenler isim kolyeleri veya aşk temasıyla harmanlanmış kalp, sonsuzluk altın kolyeleri, doğadan izler taşıyan melek, kelebek altın kolyeler gibi tasarımları kullanarak hayatına dahil etmektedir.

Kolye takısı aynı zamanda en çok hediye edilen aksesuardır. Çünkü hemen hemen her sevgiyi ifade eden ve birtakım manevi duyguları yansıtan figürlerle tasarlanmaktadır. Anne ve bebek sevgisini yansıtan ”anne-bebek eli altın kolye”, aşkların sonsuzluğunu ifade eden ”sonsuzluk altın kolye”, bereketi temsil eden ”Fatma Ana Eli kolye”, nazardan ve kötülüklerden koruyan ”nazar göz ve dua kolye” gibi. Kolyeler bu gibi özel temalar ile bir takı ve nesne olmasının dışında farklı bir kimliğe bürünmekte ve adeta kişilerle bir benlik oluşturmaktadır.

Bu yüzden çevrenizde kolyesinden vazgeçmeyen, hayatın her karesinde boynundan  çıkarmayan kişiler görmek mümkündür.

Peki Nereden Almalı?

Uzun uzun kolyelerin nerelerde kullanıldığını ve kolyelerle olan ilginç bağımızı anlattık. Peki bu denli kıymetli olan kolyeleri nereden almalıyız? İşte tavsiyemiz:

Bahsettiğimiz  bütün bu modelleri Goldstore kolye sayfasından incelemenizi öneriyoruz.

Goldstore sayısız altın kolye modelleri ve çeşitleri ile sizler de sevdiklerinize, sevginizi anlatabilir ve onları özel hissettirebilirsiniz. 8, 14 ve 18 ayar altın kolyeler sarı, beyaz, pembe ve 2li, 3lü farklı altın renkleri ile bu çeşitliliği sizlere sunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


9 − = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>