Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Kova burcuna hediye

Kova burcuna hediye

zumrut1 Kova burcuna hediye

Kova burcu, zeki, özgürlükçü ve bilge yapısıyla dikkat çeker. Sevgilinizin burcu kova ise onun için birbirinden güzel hediye seçeneklerini sizler için sıraladık. Bu hediye seçeneklerinde kova burcu kadını veya kova burcu erkeği için birbirinden anlamlı öneriler yer alıyor. Siz de kova burcu sevgilinizi ona özel hediyelerle şaşırtabilirsiniz.

Kova burcunun zeki olduğunu daha önce de söylemiştik. Sayılarla arası çok iyidir ve her zaman mantık yürütmeyi sever. Kova burcu sevgilinize şık bir satranç takımı hediye ederek, hem eğlenip hem de kişilik yapısına uygun bir hobi edinmesini sağlayabilirsiniz.

Kova burcunun özgürlükçü yönü, yeni yerler keşfetmeyi isteyen bir yapısı olmasına da yol açıyor. Kova burcu sevgilinize spor yapıp yeni yerler keşfetmesi için bir trekking turu hediye edebilirsiniz. Böylelikle hem yeni yerler görmüş olacak hem de hoş vakit geçirecektir.

Kova burcunun rengi; yeşil ve mavi tonları olup, uğurlu taşı yeşim olarak bilinmektedir. Kova burcu kadınına zümrüt taşlarla bezeli bir kolye ya da yüzük hediye ederek ona verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Kova burcu kadını için orijinal bir hediye seçeneği olacak zümrüt mücevher modelleri onun kendisini özel hissetmesinde etkili olacaktır.

Kova burcunun bilge yapısı dolayısıyla ona alınacak en güzel hediyelerden biri de puzzle olabilir. Dilerseniz sevgilinizle birlikte çekildiğiniz resmin üzerinde bulunacağı özel olarak yapılmış bir puzzle hediye ederek sevginizi adım adım oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Kova burcu için özgürlük çok önemli demiştik; bunun yanı sıra teknoloji de onun hayatında büyük yer taşımaktadır. Kova burcunun teknoloji ile de arası çok iyidir. Mp3 çalar, fotoğraf makinesi, tablet bilgisayar gibi hediyeler kova burcu için ideal seçim olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


7 − beş =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>