Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Nasıl Bir Alyans Yüzük Seçmeli

Nasıl Bir Alyans Yüzük Seçmeli

nasil bir alyans yuzuk secmeli 1 Nasıl Bir Alyans Yüzük SeçmeliFiziksel özelliklerimiz birçok hususta tercihlerimizi etkiler. Bu bir kıyafet seçiminden, bir aksesuar seçimine kadar her aşamada kendisini gösterir. Boy ve beden ölçüsü dahilinde kıyafet seçimi olabileceği gibi parmak yapısına göre pek ala yüzük seçimi de olabilmektedir. Özellikle bir ömür boyu kullanılan alyans seçiminde bu durumla çokça karşılaşılır. Tabi ki bu detayı daha fazla önemseyen kadınlardır. Çünkü kadınları geleceği öngörerek eylemlerinde bulunurlar. Evlilik alışverişi içerisinde olan ve henüz alyans yüzük modeline karar vermemiş olanlar için, nasıl bir alyans yüzük tercih edebileceğinize dair öneriler burada;

Alyans yüzüklerde sayısız model vardır. Modellerin fazla oluşu evlilik yüzüğü seçiminde sizlerde fazlasıyla kararsızlık yaratabilir. Bu yüzden parmak yapınıza göre hareket etmeniz sizler için daha kolay bir alışveriş olacaktır.

nasil bir alyans yuzuk secmeli 2 53x53 Nasıl Bir Alyans Yüzük SeçmeliParmaklarınız dolgulu ise ince alyans yüzük modelleri tercih edebilirsiniz.

Parmaklarınız ince yapıda ise kalın yani geniş alyans yüzük modellerini tercih edebilirsiniz.

nasil bir alyans yuzuk secmeli 3 53x53 Nasıl Bir Alyans Yüzük SeçmeliParmaklarınız kısa ise parmaklarınızın uzun göstermesi adına yine ince alyans modelleri göz önünde bulundurmalısınız.

Parmaklarınız uzun ise sizlere sağladığı alan bir hayli geniş olduğu için geniş halka alyanslar kullanabilirsiniz.

Bu önerilerde dikkat etmeniz gereken aslında tercih ettiğiniz alyansınızın parmak yapınızda ne derece güzel durduğu ile ilgilidir. Sizler yine de kendi zevk ve stiliniz doğrultusunda doğru modeli tercih edeceksinizdir. Çünkü sizi, sizden başkası anlayamaz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ iki = 7

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>