Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Hediye Önerileri » Öğretmenler Gününe Hediye Önerileri

Öğretmenler Gününe Hediye Önerileri

öğretmenler gününe özel Öğretmenler Gününe Hediye ÖnerileriÖğretmenlik dünyanın en kutsal mesleklerinden biridir. Kendisini bu mesleğe adayan tüm öğretmenler bütün öğrencilerini büyük bir özveri ve sevgiyle yetiştirmektedir. Dünya toplumlarında öğretmenlerin değeri bir başkadır. Çünkü öğretmenler geleceği vaad eden çocuklarımızı yetiştiren yani bir nevi geleceği inşaa eden kişilerdir.

Her yıl 24 kasımda öğretmenler günü kutlanır.Bilindiği gibi öğretmenler günü Mustafa Kemal Atatürk tarafından değerli öğretmenlerimize atfedilmiş özel gündür. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğrenciler, öğretmenlerine çeşitli hediyeler alırlar. Öğrenciler bu gibi hediyeler ile eğitim hayatına katkıda bulunan öğretmenlerine teşekkürlerini, sevgilerini, saygılarını ve şükranlarını iletirler. Yaklaşan öğretmenler günü için hediye önerileri ile karşınızdayız;

Öğretmeniniz için bu yıl özel takı hediyesi yaptırabilirsiniz. Misal öğretmeninizin ismine özel altın isim kolye, isim bileklik yaptırıp hediye edebilirsiniz veya son dönemlerin modası madalyon kolyelere ‘canım öğretmenim’, ‘öğretmenim’ gibi kelimeler de yazdırarak özel tasarım kolye hediye edebilirsiniz.

Öğrenciler için öğretmenler adeta birer anne birer babadır. Bu yüzden her öğrenci öğretmenine hediye seçerken oldukça özverili davranır. Bu öğretmenler gününde farklı ve bir o kadar özel hediye seçeneği olarak; öğretmeniniz için isim kolye ve bileklik oldukça yerinde bir karar olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


7 × = altmış üç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>