Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » One Minute Altın Kolye

One Minute Altın Kolye

one minute kolye modasi One Minute Altın Kolye Mücevherat dünyasında her an yeni bir trend ortaya çıkmaktadır. Yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi mücevher ürünlerinde ortaya çıkan bu yeni tasarımlar, kişiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Özellikle altın takılar yoğun ilgi gören tasarımlardır. Bu trendlerin başında son zamanlarda oldukça popüler olan ‘one minute’ altın kolye gelmektedir.

One minute altın kolye; altın ve pırlanta tasarımları ile alıcısına sunulmaktadır. Bu altın kolye trendine en çok ilgi gösterenler ise Ortadoğu kadınlarıdır. ‘One minute’ herkesin aşina olduğu üzere Davos zirvesine damgasını vuran ve daha sonra etksi uzun süre devam eden bir söylemdi.

Tasarımcıların gözünden de kaçmayan bu etki kendisini altın kolye tasarımı ile yine gün yüzüne çıkarmayı başardı. One minute altın kolye tasarımı yukarıda da dile getirdiğimiz gibi özellikle ortadoğulu ülkelerine mensup hanımlar tarafından büyük bir ilgi altında. Öye ki söylentilere göre ortadoğulu hanımlar 1.500 dolarlık bu altın kolye için adeta sıraya girmişlerdir. Tasarım firması tarafından ortaya koyulan one minetu altın kolye beklenilenin üstünde bir taleple karşılanması birçok kişiyi şaşırtsa da bu durum üretici firma açısından oldukça karlı bir durumdur.

Günümüz dünyasında; moda kadar mücevher dünyası da değişimleri, trendleri ve ilgi gören tasarımları yakından takip ederek, trendleri yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi tasarımlarında alıcısına sunmaktadır. Kısacası mücevher dünyası da alıcısına büyük değer vermekte ve bu değeri görüldüğü gibi son trendleri ile göstermektedir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


5 − iki =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>