Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Örgülü Alyans Yüzükler

Örgülü Alyans Yüzükler

orgulu alyans yuzukler  620x340 Örgülü Alyans Yüzükler

Düğün zamanı olarak adlandırılan bahar mevsimine yavaş yavaş merhaba demek üzereyiz. Evlenecek çiftler düğün hazırlıklarına ve düğün alışverişlerine başladılar. İlk ve belkide en önemli adım söz ve nişandır. Çünkü bu evrelerde evlilik kurumuna ilk adım atılır ve yüzükler takılır.

Henüz alyans seçimini yapmadıysanız ve aklınızda belli bir model yok ise yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Sizler için örgülü alyans yüzük modellerini ele aldık.

Örgülü alyans yüzük modellerde çeşitli figürler kullanılır. Kullanılan figürler alyans modelinin etrafını sarmaladığı için ve görüntü itibariyle bir çeşit örgü stilini yansıttığı için örgülü alyans modeller olarak ifade edilir. Örgülü alyanslarda farklı figürlere sahip birçok model bulabilirsiniz. Yüzüklerde kullanılan örgülü figürün kalın ince olması, geniş-dar olması, sarmal-mısır örgüsü olması veya zincir olmasını tercih edebilirsiniz.

Çift olarak stilinize uygun olan örgülü alyans modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− üç = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>