Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Küpe Modelleri » Renkli Altın Küpeler

Renkli Altın Küpeler

renkli altin kupe Renkli Altın KüpelerAltın küpelerde binlerce model bulunmaktadır. Sade, abartılı, taşlı taşsız, uzun, top, halka gibi çeşit çeşit altın küpe modelleri bulunmaktadır. Küpe modelleri ayrıca sarı ve beyaz altın tasarımları ile de mevcuttur. Altın küpeler aynı zamanda düğün takılarından biridir.

Düğün takılarında set olarak genellikle inci ve pırlanta gibi ürünler tercih edilir. Bunun sebebi bu gibi takıların gelinlik ile daha uyumlu olmasından kaynaklanmaktadır. Fakat artık günümüzde renkli taşlı set takılarda tercih edilmektedir. Pırlanta ile beraber kullanılan safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşlardan meydana gelen bu renkli altın setler günümüzde daha popüler. Çünkü beyaz ve sarı altınla buluşan bu renkli taşlar oldukça şık tasarımlar ortaya koymaktadır. Renkli setlerden tercih ettiğiniz yakut tasarımları günlük hayatta kolayca kullabilirsiniz. Misal yakut sette yer alan küpe modellerini günlük hayatta tercih ettiğiniz bir kıyafet ile kombin yapabilirsiniz. Sallantılı ve top modelli yakut küpelerin bu kullanımı sizler için oldukça kolay olacaktır. Yakut taşlı küpe modelleri sarı altın ile daha belirgin durmaktadırlar.

Renkli küpe modellerinden kırmızı, mavi, yeşil, mor gibi renklerin her tonunu barındıran tasarımlardan tarzınıza ve zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Renkli altın küpe modelleri her zevke ve her tarza ayak uydurmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ bir = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>