Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Resimli Alyans Yüzük

Resimli Alyans Yüzük

resimli alyans yuzuk Resimli Alyans YüzükAlyans yüzükler bir zamanlar için sadece düz, sade altın halkalardan oluşan yüzük modelleriydi. Fakat günümüzde artık bu alyans modeller yavaş yavaş etkisini yitirmeye başladı.

Alyans yüzükler aşkın en özel halini yansıtan simgelerdir. Bu yüzden yıllar geçtikçe ortaya yepyeni daha bir özel altın alyans yüzük tasarımları çıkmaktadır. Yüzük genellikle kadınlara yakıştırılan bir takı olduğu için alyans yüzüklerde de kendisini göstermektedir. Kadınlar için alyans yüzükler taşlı, kıvrımlı hatlara sahip modeller olabilirken, erkekler için düz, basit olabilmektedir.

Fakat artık bu kalıp mücevheratta ortadan kalktı. Son yıllarda ortaya çıkan altın alyans yüzük modellerinde erkekler için de şık, zarif, estetik yüzükler tasarlanmaktadır.

Alyans tasarımlarında öne çıkan bir diğer model resimli alyans yüzüklerdir. Bilindiği gibi alyans yüzüklerin içerisine çiftlerin isimleri, baş harfleri, evlillik tarihleri yazılmaktadır. Bu alyans modelinde ise yüzüklerin içerisinde çiftlerin fotoğrafları yer almaktadır. Yüzüğün ebadına uygun olarak çiftlerin fotoğrafları yerleştirilmektedir.

Alyans yüzük modelinde farklı bir tasarım istiyor ve eşinizin fotoğrafına bakmaya doyamıyor iseniz sizler için oldukça uygun modellerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


4 − = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>