Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek

ruya Rüyada Altın Görmek

Hayatın akışına kendimizi kaptırmışken rüyalar yaşamımızı renklendiren özellikler taşır. Rüya gördüğümüzde çoğumuz etkisinde kalırız ve hemen rüya tabiri için araştırma yaparız. Çünkü rüyaların gerçek hayatta yaşanacakları gösterdiğine inanılır. Rüyalarda olaylar gerçek dışı şekilde yaşandığı için genellikle çok etkileyici bir yapıya sahiptir. Bu da taşıdığı anlamın merak edilmesine neden olur.

Hemen herkes rüyasında bir kez altın görmüştür. Rüyada altın görmek genellikle bolluk, bereket ve refah ile yorumlanır. Rüyada altın görmek genellikle iyiye yorumlanır. Birçok insan rüyasında altın yüzük görmektedir. Rüyada yüzük görmek hayırlı habere ve hayatınızda yaşanacak pozitif gelişmelere işaret eder. Eğer rüyada altın yüzük gören kişi bekarsa, nişanlılık ya da evlilik gibi hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. Ancak evli bir kişi altın yüzük görürse bereket ve rızık bolluğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada yüzük takmak yeni bir aşkın habercisi olurken, eğer hayatınızda biri varsa da ilişkinizde çok daha mutlu olacağınıza işaret eder. Rüyada yüzüğünüzü çıkarttığınızı görürseniz bu ilişkilerde sorun yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Sıkça görülen rüyalardan biri de altın yüzük kaybetmektir. Rüyada yüzük kaybetmek yakınlara olan güvensizliğe yorumlanırken, yüzük bulmak ise evlilik ya da iş ortaklığı gibi olumlu olaylara işarettir.

 Rüyada külçe altın bulmak;

Rüyada külçe altın bulmakla ilgili çeşitli yorumlar yapılmakla birlikte en çok elden mal çıkması ile ilgili tabirler vardır. Ancak rüyada kendisine büyük bir parça altın verildiğini gören kişinin devlet dairelerinde yükseleceği yönünde görüş bildirilmiştir.

Rüyada altın madeni bulmak;

Bir kişi rüyasında altın madeni bulduğunu ya da altın kaplarda yiyip içtiğini görürse hayatında güzel gelişmeler olacağı ve işlerinin açılacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi gençse servet yapmak için eline bir fırsat geçeceğine, rüya sahibi yaşlı ise davranışlarına dikkat etmesi yönünde tabir edilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


7 − = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>