Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Şanslı Halka Bileklik Modelleri

Şanslı Halka Bileklik Modelleri

sansli altin bileklik Şanslı Halka Bileklik ModelleriGünümüzde artık her alanda olduğu gibi mücevheratta da binlerce ürün bulunmaktadır. Mücevher dünyasında her gün yeni bir takı popüler olarak hayatımıza girmektedir. Zincirli uzun küpe modası, avuç içi bileklik ve şanslı halka bileklik gibi sayısız takı trendi an be an kadınların başını döndürmektedir.

Bu yıl özellikle yaz aylarında kadınların bileklerini süsleyen ince altın bilekliklerin kullanımı oldukça popülerdi. İnce altın bileklik kullanımında birden fazla model kullanarak, şık bir görüntü ortaya koyan kadınların takı dünyası altın ile yine ışıl ışıldı. Takıda sarı altın modası hiçbir zaman için bitmeyecek gibi. Şanslı halka bilekliklerde de kendisini gösteren sarı altının göz alıcı tasarımını görmemek imkansız. Şanslı halka bileklik tasarımlarında; altın ve gümüş gibi değerli madenlerden oluşturulan bir halka ve halkanın etrafından yer alan zincirden oluşur. Şanslı halka bilekliklerde, halka üzerine pırlanta, zümrüt, yakut gibi taşlar yerleştirilerek elde edilen tasarımlar mevcut. Ayrıca halkaya uğur böceği, nazar göz gibi şans getirdiğine inanılan figürlerinde kullanıldığı modeller mevcuttur. Şanslı halka bilekliklerde zincirli modellerin yanı sıra ipli olanları da vardır. Renkli ipliklerden oluşan şans halka bileklik modelleri bir arada kullanıldığı zaman ortaya zarif bir görüntü çıkarmaktadır.

Birden fazla bileklik kullanımı moda iken şanslı halka bileklik modellerini tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Hayatınızın her karesinde kolayca kullanabileceğiniz bilekliklerdir. Örneğin günlük hayatta ipli kordonlu olan şanslı halka bileklikleri kullanabilirsiniz. Herhangi bir kutlama yemeği ve doğum günü gibi eğlence anlarında ise zincirli olan modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her temaya uygun şanslı halka altın bileklikler sizleri bekliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− iki = 3

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>