Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Sevgililer Gününe Altın Hediye Önerisi

Sevgililer Gününe Altın Hediye Önerisi

sevgililer gunu hediye onerisi 1 Sevgililer Gününe Altın Hediye Önerisi

Evli çiftlerden kimileri kendilerini sevgililer gününün dışında tutarken, kimileri de dahil olmaktadır ve kadın/erkek eşler bu özel günde birbirlerine hediye almaktadırlar. Evlilik ve sevgili dönemlerinin birçok farklı yanı bulunmaktadır. Bu farklılıklardan bir tanesi de evlilik dönemi ile sevgili dönemi arasında alınan hediyelerdir.

Hal böyle iken yaklaşan sevgililer gününde evli çiftlere bilhassa hediye alacak erkeklere önerimiz var. Evlilikte zamanla hediye alımları değişmektdir. Sevgili dönemlerinde daha çok çıtır hediye alınırken, artık evlilikte her özel günde mücevher alımı neredeyse ihmal edilimez bir kural halini aldı. Bu sevgililer gününde eşinize pırlanta inci yüzük hediyesi alabilirsiniz.

sevgililer gunune hediye onerisi 53x53 Sevgililer Gününe Altın Hediye Önerisi Örneğin yan tarafta bulunan 18 ayar beyaz altın pırlanta inci yüzük alabilirsiniz. Bu  yüzükte kullanılan inci taşının yan tarafları pırlanta taşlarıyla zengin bir tasarıma  kavuşmuştur. Pırlanta ve inci uyumundan ortaya zarif bir yüzük çıkmıştır.

İnci kullanıldığı tasarımlara ağır bir imaj katmaktadır. Bu yüzden sevgililer günü için eşinize bu pırlanta inci yüzük yerinde bir hediye olacaktır. Çünkü evlilikte yıllar geçtikçe ağır imajlara sahip hediyeler alınmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dokuz − = 8

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>