Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Sevgililere Özel Kolye Modelleri

Sevgililere Özel Kolye Modelleri

sevgililere ozel kolye modelleri Sevgililere Özel Kolye ModelleriAşkın somut olarak ifade edildiği birtakım aksesuarlar, nesneler ve alanlar vardır. Sinemada bir filmde, resimde bir tabloda ve aksesuarda ise kendisini kolye gibi takılarda gösterir. Son zamanlarda özellikle altın kolye modelleri sık kullanılır oldu.

Altın aşk kolye modellere bir göz attığımızda ise oldukça geniş yelpazede tasarımlar bulunmaktadır.

En çok bilinenler arasında kalp, sonsuzluk, melek kanadı gibi figürlü modeller ön plana çıkmaktadır. Kapli modellerde; tek kalp altın kolyelerin yanı sıra çift kalp figüründen oluşan modeller, iç içe geçmiş olan modeller, taşlı ve taşsız modeller bulunur. Sonsuzluk tasarımlarda ; sonsuz isim kolyeler, sonsuz figürlü ‘aşk’ yazılı modeller, yine taşlı ve taşsız modeller gibi farklı seçenekler vardır. Melek figürlü modellerde kalbin sağına ve soluna yerleştirilen melek kanatlı tasarımlar mevcuttur.

Bu gibi modellerin yanı sıra kadın ve erkek figürünün kullanıldığı tasarımlar vardır. Yaşanılan ve paylaşılan aşkın büyüsü bu gibi figürler ile kolyelerde ifade edilmiştir.

Sevgililer gününde takı hediyesi en çok tercih edilen popüler hediyelerin başında gelir. Kolye takısı da en pratik kullanılabilen bir aksesuar türü olduğu için hediye seçeneklerinizin arasında yer alabilir. Sevgilinize veya eşinize olan aşkınızın ve sevginizin en özel ve en güzel halini tasalattırarak bu özel günde kendisine hediye edebilirsiniz.

Bu hediye önerisinde önemli bir noktaya dikkat etmelisiniz. Eşinizin veya sevgilinizin tarzına uygun olanı tercih etmelisiniz. Eşiniz veya sevgiliniz sarı altın mı, beyaz altın mı, taşlı mı taşsız model mi hangisini kullamayı tercih eder bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Sizler için birkaç model seçtik.

sevgililere ozel kolye modelleri 1 53x53 Sevgililere Özel Kolye Modelleri       sevgililere ozel kolye modelleri 2 53x53 Sevgililere Özel Kolye Modelleri       sevgililere ozel kolye modelleri 3 53x53 Sevgililere Özel Kolye Modelleri      sevgililere ozel kolye modelleri 4 53x53 Sevgililere Özel Kolye Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


1 × = altı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>