Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Sevgiliye Kalp Kolye Hediyesi

Sevgiliye Kalp Kolye Hediyesi

sevgiliye kalp kolye hediyesi Sevgiliye Kalp Kolye HediyesiAşkın ve sevginin dahil olduğu her tasarım özeldir. Bilhassa aşkın anlatıldığı kalp figürlü takılar.

Değerli metal ile birleşen altın kalp kolyeler özellikle genç kadınların kullanmayı çok sevdikleri aksesuarların başında gelir.

Kalp figürlü altın kolyelerinde binlece özel model bulunur. Sonsuzluk figürünün kullanıldığı kalp kolyeler, renkli taşlı kalp kolyeler, isim kalp kolyeler ve daha birçoğu. Sevgiliniz veya eşiniz için; ikinizin isminden oluşan kalp figürlü kolye, melek kanatlı kalp kolye veya ”I love you” yazılı modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bizlerin sizlere hediye önerisi :

Yukarı ki görselde yer alan 14 ayar altın sonsuz aşk kolyesidir. Bu kolye modelinde iki figür vardır. Biri sonsuzluk bir diğeri ise kalptir. Aşkı sembolize eden bu figürler altın kolye ile birleşince ortaya öel bir tasarım çıkmıştır. Sonsuzluk figürü beyaz altın, kalp figürü sarı altından oluşmaktadır. Her iki figürde de kullanılan zirkon taşlar ise kolye tasarımını hareketlendirmiştir.

Bu gibi temalı kolyelerin kullanımı oldukça kolaydır. Bu yüzden eş ve sevgiliye alınabilecek en ideal hediyeleden birisidir. Çünkü takı uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklı ve kullanışlı bir aksesuardır.Sevgililer günü için hediye seçeneklerinizden biri de bu altın kolye olabilir.

Aşkınızın ve sevginizin en özel halini bu sonsuz kalp kolye ile karşı tarafa sunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


üç + 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>