Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Sonsuzluk Altın Alyans Yüzük Modeller

Sonsuzluk Altın Alyans Yüzük Modeller

sonsuzluk altin alyans yuzuk modeller 2 Sonsuzluk Altın Alyans Yüzük ModellerDüğün hazırlıkları içerisinde olan adaylar için alyans yüzük model çeşitlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sonsuzluk alyans yüzük modellerini mercek altına aldık.

sonsuzluk altin alyans yuzuk modeller 1 53x53 Sonsuzluk Altın Alyans Yüzük Modeller Mücevheratın altınla, altının alyansla, alyansın evlilik ile bir bağı vardır.  Bu yüzden mücevher dünyası aslında ortaya koyduğu model ve tasarımlar ile sevginin sunumunu yapmaktadır. Tıpkı alyans yüzükler gibi. Alyans yüzükler aşkı ve sevgiyi sembole ettikleri için, bu modellerde sonsuzluk, kalp gibi figürlerin kullanımı ise kaçınılmaz olmaktadır. Özellikle sonsuzluk figürü alyansta çok özel bir anlam ifade eder. Yaşanılan aşk ve sevginin ilelebet sürmesi için temenni edilirken, bu sonsuz aşkı en iyi temsil edecek tasarım hiç kuşkusuz sonsuz figürlü çift alyans yüzükler olmaktadır.

Sonsuz figür çift alyans yüzüklerde örgülü modeller ve zarif modeller ön plana çıkmaktadır. Örgülü modellerde sonsuzluk figürü yüzük halkasında iri motifler ile işlendiği için daha gösterişli iken, zarif olarak gruplandırdığımız modellerde ise sonsuzluk figürü ince çizimiyle daha estetik durmaktadır.

Sonsuzluk figürü her farklı modelde hoş bir görsel sunmaktadır. Sonsuz figürlü çift alyans yüzük tercih ederken gösterişli mi yoksa sade bir model mi kullanmak istediğinize karar verebilir ve ona uygun alışverişinizi yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dört + = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>