Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Takı Setleri Hakkında

Takı Setleri Hakkında

Altın, gümüş veya diğer madenlerden yapılan takı setleri hakkında bilinmesi gereken bir çok bilgi var aslında. Altın takı setleri hakkında özellikle, düğün, nişan ve yıl dönümü gibi zamanlarda hediye olarak alınıyor diyebiliriz. Ama gümüş ve diğer madenlerle üretilmiş takı setleri için bunu pek söylemek mümkün değildir. Genelde altın olmayan takı setleri doğum günü, arkadaşa hediye alınması gerektiği durumlarda başvurulabilir özelliktedir.

kuyum urunleri 279x300 Takı Setleri HakkındaTakı setlerinin birden çok çeşidi vardır. 14 ayar takı setleri, 18 ayar takı setleri, 22 ayar takı setleri, pırlanta takı setleri, zümrüt takı setler ve buna benzer daha bir çok çeşit. Tamamen kullanacak kişinin zevkine, takı setini alacak kişinin bütçesine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle tercih edilen 14 ayar altın takı setidir. Takı setleri alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise kime aldığınızdır. Evlilik için set bakıyorsanız mutlaka altın takı setlerini tercih sebebiniz olmalı.

sarrafiye urunleri 300x195 Takı Setleri HakkındaTakı setleri hakkında bir de renk seçenekleri de göz önünde bulundurulabilir. Sarı, beyaz veya iki renkli tercihler arasında değerlendirilebilir. Özellikle pırlanta takı setleri maliyet olarak daha pahalı olacağından zirkon taşlı takı setleri de düğün veya nişan takısı olarak tercih edilebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


× 7 = yirmi bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>