Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Tektaş Yüzük Seçimi Nasıl Yapılır?

Tektaş Yüzük Seçimi Nasıl Yapılır?

4 Tektaş Yüzük Seçimi Nasıl Yapılır?Tektaş yüzük günümüzün en ideal evlilik teklifi hediyelerindendir. Evlilik teklifinin unutulmaz bir an olması için erkekler bir dizi hazırlık yapmakta ve tektaş yüzük arayışına girmektedirler. Burada en önemli nokta, alınacak tektaş yüzüğün ölçüsü ve modelidir. Sevdiğiniz kadının zevkine uygun bir model bulmak için onun tercihlerini dikkate alabilir ve giyim tarzına uygun bir model seçebilirsiniz. Ölçü almak için de onun bir yüzüğünü alıp kuyumcuda ölçtürmeniz ideal olacaktır. Eğer ki yüzük ölçüsünü bu şekilde alma imkanınız yoksa, kuyumcunuzdan bu konuda destek istemeniz şarttır. Sevdiğinizin parmağına yüzüğün olmaması durumunda ölçü yaptırmanız gerekeceğinden, bu konuda destek sunan bir kuyumcuyu tercih etmelisiniz.

Tektaş yüzük seçiminde model konusunda kararsız kaldıysanız, sevdiğiniz kadının aksesuar kullanımına dikkat edebilirsiniz. Bazı kadınlar aksesuar kullanmayı severken, bazıları sadelikten hoşlandığı için pek fazla aksesuar takmaz. Eğer sevdiğiniz kadın sade aksesuarlar tercih ediyorsa, tektaş yüzük modeli de yine sade bir tasarım olabilir. Ayrıca beyaz altın tektaş yüzük sadelikten yana olan kadınlara alınabilecek en iedal modellerdendir. Alacağınız tektaş yüzüğün montörü de ufak olabilir. Fikir vermesi açısından alternatif birkaç modeli aşağıda bulabilirsiniz.

1 Tektaş Yüzük Seçimi Nasıl Yapılır?3 Tektaş Yüzük Seçimi Nasıl Yapılır?2 620x620 Tektaş Yüzük Seçimi Nasıl Yapılır?

 

 

 

Eğer sevdiğiniz kadın aksesuar kullanımında gösterişli seçimlerden yanaysa ona montörü ve karatı daha büyük olan bir pırlanta tektaş yüzük alabilirsiniz. Hatta alacağınız tektaş yüzük, minik pırlantalarla da süslenmiş olarak daha da gösterşli kılınmış bir model de olabilir. Tüm kadınların almaktan büyük mutluluk duyduğu tektaş yüzük hediyesi için birçok model seçeneği arasında kararsızlık yaşayabilirsiniz ancak aldığınız hediyenin sevginizi yansıtması zaten onu değerli kılmaktadır. Birçok model olsa da sevdiğinizin beğenisini siz daha iyi bildiğiniz için ona uygun bir modeli seçmek çok da zor olmayacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


6 × dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>