Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Vav Altın Alyans Yüzük Modeller

Vav Altın Alyans Yüzük Modeller

vav altin alyans yuzuk modeller 1 Vav Altın Alyans Yüzük ModellerDüğün hazırlıklarından yüzük alışverişini henüz gerçekleştirmemiş adaylar için alyans türlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Vav altın alyans modeller ve özellikleri;

Alyans yüzüklerde kullanılan birçok figür ve sembol aynı zamanda özel anlamlar içermektedir. Yani sadece süs oluşturması adına figür kullanımı yoktur. Kullanılan her figür ve sembolün alyans yüzüklerde kattığı değer ve özel anlam da bir başka nitelik taşır. Bu alyans türüne örnek olarak sizlere sunabileceğimiz vav hafrli altın alyans yüzükler bulunmaktadır.

vav altin alyans yuzuk modeller 2 53x53 Vav Altın Alyans Yüzük ModellerVav harfi; kulların, yaratıcısına en yakın olduğu halini betimlemektedir. Aynı zamanda vav anne karnındaki cenini simgelemektedir. Vav harfinin bu gibi kutsal terimler ile ilişkili olması insanlardan açısından değerli ve özel kabul edilir. Bu gibi manevi değerleri kişilere sunmaya seven mücevheratçılar bunu tasarımlarında meydana getirir.

Vav harfi, alyans modellerde yüzük halkasının etrafına minik minik kullanılmıştır. Sarı altının yanı sıra beyaz modellerde bulunmaktadır. Vav harfinin kullanıldığı alyanslar, evlenmeyi düşünen adaylar için farklı yüzük alternatifleri sunmaktadır.

Evlilik yüzüğü seçimini henüz yapmadıysanız bu gibi alyans modelleri ile kendinize bir fikir oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


beş − 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>