Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Vav Altın Bileklikler

Vav Altın Bileklikler

vav altin bileklik Vav Altın BilekliklerTakı dünyasında özellikle kolye ve bilekliklerde birçok figür kullanılmaktadır. Figürlerin daha çok kolye ve bilekliklerde kullanılmasının sebebi, bu gibi takıların kullanışlığından kaynaklanmaktadır. Yani bu gibi figürler kolye ve bilekliklerde kendisini daha rahat göstermektedir. Son dönemlerin modası olan vav altın bileklikler bu tasarımların başında gelmektedir.

Vav figürü estetik ve zarif görünüşüyle bu takılarda kendisini göstermektedir. Vav, hat sanatının en gözde ve aynı zamanda yazılması en zor olan harflerinden biridir. Vav figürünün ne anlama geldiğine bir göz atalm. Vav figürünün birçok anlamı bulunmaktadır. Bunlardan ilki; vav harfinin anne karnındaki bebeğin duruşunu simgelediğidir. Ayrıca vav harfinin inananların kulluk ettiğini simgeleyerek, yaratıcısına en yakın olduğu hali betimleyen anlamını da taşımaktadır. Bu yüzden sıkça kullanılan ‘vav gibi olmak’, kulluğunu bilmek ve secde etmek anlamlarını taşımaktadır.

Vav figürü bir harfin ötesinde oldukça derin anlamlar taşımaktadır. Bu derin anlamın kişilere kattığı manevi değer ise onun tercih edilirliğini yükseltmektedir. Bu tercih edilirlik daha çok takılarda kendisini göstermektedir. Özellikle altın bileklik ve kolye modellerinde vav tasarımını görebilirsiniz. Bu yıl oldukça trend olan vav altın bilek ve kolye modelleri kadınlar tarafından sıkça kullanıldı.

Sizler de hem vav modasını yakından takip etmek hem de vavın bu manevi değerini yanınızda taşımak istiyor iseniz; kendinize en kısa zamanda vav altın kolye veya bileklik alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


9 + = onbeş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>