Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Kolye Modelleri » Yılbaşı Hediyesi Ailem Altın Kolye

Yılbaşı Hediyesi Ailem Altın Kolye

altin ailem isim kolye Yılbaşı Hediyesi Ailem Altın KolyeAile toplumun yapı taşlarından olan kutsal bir birliktir. Kutsal olmasının sebebi aile bireylerinin arasında oluşan sevgi bağıdır. Çünkü bu bağ koşulsuz ve aynı zamanda en masum sevgiden oluşmaktadır. Aile sevgisi her birey için özeldir, her insanoğlu ailesiyle en güzel şekilde sevgisini yaşar.

Bu gibi manevi duyguları tasarımları ile ortaya koyan mücevherat dünyasında aileye dair nasıl tasarımlar mevcuttur? Bir göz atalım;

Mücevherat dünyasında aile kavramına dair özel tasarımların başında ailem kolyeleri gelmektedir. Ailem isim kolyeleri, anne baba ve çocuk figürlü kolyeler, anne çocuk kolyeler ve daha birçoğu.

Yeni yıla mehaba demeye hazırlandığımız şu günlerde aileniz, özellikle eşiniz için ailem isim ve ailem figür kolyelerinden herhangi birini hediye edebilirsiniz. Kişilere özel tasarımların başında gelen bu tip hediyeler sevdikleriniz için değerli bir hediye olacaktır.

Ailem altın kolye tasarımlarında binlerce farklı tasarım bulunmaktadır. Anne baba ve çocuğa eşlik eden kalp figürlü kolyeler, melek kanatlı isim kolye, ailem ve evim kolye, çocuklarım ve ben kolye, anne çocuk kolye, annem ve ben kalp kolye gibi.

Bu tür ailem kolyeler genellikle anne adaylarına hediye edilir. Çünkü ‘yuvayı dişi kuş yapar’ diye bir ata sözü vardır. Yani aslında aile denilince akla ilk gelen anne olmaktadır. Bunun yanı sıra bilinir ki erkekler bu tür aksesuarları kullanmayı pek sevmezler bu yüzden eşlerine hediye ederler.

Bu yılbaşında eşinize ailem kolye modellerinden dilediğinizi hediye edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


1 × yedi =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>